úvodní strana
Neděle - 16.12.2018 Albína Na úvod Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
 
Aktuálně Firmy a kontakty Práce Reality Slevové kupony
Pozvánky/Akce Fotoreportáže Kam na oběd
Soutěže
Inzerce

    Prohledat katalog :
Novinky
Poslední zaregistrovanou firmou na Info-vyškov.cz: Milan Novotný...více zde


Buďte vidět na reklamních panelech po celém Vyškově!...více zde


Dovolte obyvatelům Vyškovska číst Vaše zprávy...více zde


Nové soutěže pro Vaši zábavu...více zde


Abychom obohatili Vaše zážitky z návštěvy Info-vyškov.cz, navázali jsme spolupráci s amatérským fotografem J. Holíčkem...více zde


Stránky Info-vyškov.cz dnes zhlédl 100 000. unikátní návštěvník...více zde


Napsali o nás v MF DNES...více zde


Nový a modernější web Info-vyškov.cz...více zde


Denní menu ve Vyškově. Info-vyškov.cz přináší snadný a efektivní způsob zvýšení návštěvnosti Vaší restaurace. Přidejte své denní menu do záložky Kam na oběd a dejte obyvatelům Vyškovska šanci vybírat z Vaší nabídky. ...více zde


Návod, jak vložit svou firmu do katalogu firem...více zde


Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Počasí
Anketa

Máte práci nebo si ji hledáte?

 32%
 23%
 23%
 23%
Podpora
Reklama
 
Buďte vidět na reklamních panelech po celém Vyškově
Tip pro Vás
 
Rezervace vstupenek on-line
O NÁS    


Dámy a pánové, vážení obchodní přátelé,

     v roce 2007 jsme rozšířili síť našich on-line obchodů, pracovních, informačních a reklamních serverů, které od roku 2006 denně využívají tisíce internetových uživatelů, a vytvořili pro vás regionální informační a reklamní server s názvem www.info-vyskov.cz, který, jak doufáme, vám pomůže jak v oblasti vašich podnikatelských aktivit, tak v každodenním soukromém životě.

     Jeho obsahem je nejen přehledný katalog firem Vyškovska, Slavkovska, Ivanovicka na Hané, Bučovicka a Rousínovska s možností vlastní správy všech vložených informací, pestrá nabídka realit, široká nabídka práce, slevové kupony a možnost inzerce a reklamy za  výjimečné ceny, ale také spousta užitečných informací, jako např. seznam škol, obcí a OÚ, lékařů a lékáren včetně kontaktů, jízdní řády, předpovědi počasí, horoskopy, doporučené restaurace a bary, kulturní a sportovní zpravodajství, atd.

     Absolutní novinkou v okrese Vyškov jsou, již zmiňované, slevové kupony na nákup zboží a služeb v partnerských obchodech a jejich provázání s nabídkou slev a slevových kuponu z celé ČR prostřednictvím serveru www.senzaslevy.cz.

     Máte-li zájem o pracovní inzerci, nabízíme Vám nejen její zobrazení na vyškovských stránkách Info-vyškov.cz, ale i jejich automatické překlápění na partnerský server s nabídkami práce z celé ČR www.vypracujse.cz, čímž zajišťujeme daleko pružnější reakci na každou Vaši poptávku po pracovní síle.

     I když služeb a informací, jak se sami můžete přesvědčit, poskytujeme mnohem více, za zmínku stojí ještě tzv. "extra šance". "Extra šance" je služba, která umožňuje okamžité sdělení Vaší zprávy neomezenému počtu uživatelů internetové sítě. Jinými slovy, chcete-li něco někomu vzkázat, někam někoho pozvat, či jen máte potřebu něco říct, Vaše slova zobrazíme na homepage info-vyškov.cz tak rychle, jak je to jen možné a na tak dlouho, jak si jen budete přát.

     Budeme velmi rádi, jestli s našimi službami budete spokojeni. V opačném případě, prosím, připomínkujte chod tohoto, mimo jiné, vyškovského katalogu firem, a my rádi zřídíme nápravu.

 

     Těšíme se na vzájemnou spolupráci a přejeme hodně úspěchů.


     Tým Info-vyškov.cz

 Nejčtenější články
Nejbližší akce

Z fotoreportáží

Z nabídek realit

Z nabídek práce

Horoskopy

Horoskopy na dnešní den
Beran Býk Blíženci
Rak Lev Panna
Váhy Štír Střelec
Kozoroh Vodnář Ryby

O nás   |   FAQ   |   Všeobecné a obchodní podmínky   |   Přání a návrhy   |   Partneři                 

 © 2007 Info Vyškov. Všechna práva vyhrazena.
REKLAMA A INZERCE      KONTAKT    
Řízení rizik | Levné letenky | Řízení rizik | Riadenie rizík | MYCON | info-blansko |