úvodní strana
Neděle - 16.12.2018 Albína Na úvod Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
 
Aktuálně Firmy a kontakty Práce Reality Slevové kupony
Pozvánky/Akce Fotoreportáže Kam na oběd
Soutěže
Inzerce

    Prohledat katalog :
Novinky
Poslední zaregistrovanou firmou na Info-vyškov.cz: Milan Novotný...více zde


Buďte vidět na reklamních panelech po celém Vyškově!...více zde


Dovolte obyvatelům Vyškovska číst Vaše zprávy...více zde


Nové soutěže pro Vaši zábavu...více zde


Abychom obohatili Vaše zážitky z návštěvy Info-vyškov.cz, navázali jsme spolupráci s amatérským fotografem J. Holíčkem...více zde


Stránky Info-vyškov.cz dnes zhlédl 100 000. unikátní návštěvník...více zde


Napsali o nás v MF DNES...více zde


Nový a modernější web Info-vyškov.cz...více zde


Denní menu ve Vyškově. Info-vyškov.cz přináší snadný a efektivní způsob zvýšení návštěvnosti Vaší restaurace. Přidejte své denní menu do záložky Kam na oběd a dejte obyvatelům Vyškovska šanci vybírat z Vaší nabídky. ...více zde


Návod, jak vložit svou firmu do katalogu firem...více zde


Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Počasí
Anketa

Máte práci nebo si ji hledáte?

 32%
 23%
 23%
 23%
Podpora
Reklama
 
Buďte vidět na reklamních panelech po celém Vyškově
Tip pro Vás
 
Rezervace vstupenek on-line
FAQ    


Otázka : Co katalog firem Info-vyškov.cz nabízí?


Odpověď : Katalog vyškovských firem Info-vyškov.cz vznikl s úmyslem vybudovat komplexní informační server pro Váš okres. Na Info-vyškov.cz naleznete nejen informace důležité pro Váš soukromý život (předpověď počasí, horoskopy, jízdní řády, TV program, abecední seznam lékařů, lékáren a zubních ordinací včetně kontaktů, nabídku slevových kuponů na nákup zboží a služeb, více než 1100 nabízených realit a více než 1300 nabízených pracovních pozic z Vašeho kraje ) pro Vaše podnikání (kontaktní údaje na registrované firmy, úřady a instituce, reklamu za nesrovnatelných podmínek a další), ale i spoustu typů pro Vaši zábavu (pozvánky na různé akce, fotoreportáže, seznamku, turistické informace, doporučené restaurace a bary,..) Jak vidíte, snažíme se poskytovat užitečné informace ze všech oborů tak, aby zde každý uživatel našel to, co ho zajímá a naše stránky navštěvoval i opakovaně.Otázka : Proč bych měl/a svou firmu registrovat v tomto vyškovském katalogu firem?


Odpověď : Registrace na Info-vyškov.cz je jednou z cest, jak se dostat k zákazníkovi či k firmě. Vyškovský portál Info-vyškov.cz poskytuje informace všem internetovým uživatelům, kteří hledají jakékoliv informace o Vašem okresu. Návštěvníky stránek jsou podnikatelé, nabízející své služby a hledající možnosti odbytu, občané hledající informace o úřadech a institucích, občané hledající novou práci či usilují o koupi realit, mládež toužící po kontaktech na zábavní, kulturní a sportovní centra a další. Určitě se tedy vyplatí být registrován v katalogu firem Info-vyškov.cz a být tak uživatelům internetu na očích. Navíc na naše potenciální uživatele nečekáme… Jdeme jim vstříc reklamou a propagací, čímž prodáváme informace i o Vaší firmě či osobě.Otázka : Jak můžu vložit firmu/odkaz do katalogu firem?


Odpověď : Ke vložení firmy/odkazu je nutná registrace. Ta je zdarma a k ničemu uživatele nezavazuje. Jakmile se zaregistrujete a přihlásíte pod přihlašovacím jménem a heslem, které Vám je systémem automaticky vygenerováno, můžete přes nabídku ,,vložit firmu" v záložce katalog nebo přes nabídku ,,vložit odkaz" v dolní třetině homepage doplnit všechny údaje o své firmě tak, v jaké podobě chcete, aby se o nich veřejnost dozvěděla, případně vložit logo, svůj požadavek na pořadí umístění a odeslat ke zpracování. (Firmy bez požadavku na umístění jsou řazeny dle abecedy) Po vyhodnocení údajů je vkladatelům takových zápisů, v případě, že chtějí využít některou z placených služeb, v souladu s VOP, zaslána ,,předfaktura", po jejíž uhrazení je uživateli, do 2 dnů, na požadovanou dobu, daná pozice přiznána a firma/odkaz umístěn. Stejným způsobem se postupuje i v případě, že chcete vložit nabídku práce, realit, slevového kuponu či inzerát. Budete-li mít jakékoliv problémy, neváhejte se na nás, prosím, obrátit. Rádi Vám pomůžeme.Otázka : Mohu údaje o své firmě kdykoliv změnit nebo smazat? A mohu získat své vlastní heslo?


Odpověď : Právě k tomuto účelu byl každému z Vás vytvořen vlastní administrační systém, který je Vám po přihlášení, k dispozici. Pod oznámením o stavu přihlášení (nachází se v levém sloupci na homepage) je Vám nabídnuta ,,úprava reg. údajů" (pro změnu hesla) a ,,správa reg. údajů", kde jakýkoliv údaj o své firmě, odkazu, vložené nabídce práce, realit či inzerátu můžete sami kdykoliv změnit. Rovněž, abyste měli přehled o všech svých vkladech, můžete si zobrazit seznam všech svých vkladů. V případě nejasností jsme Vám vždy k dispozici a jakékoliv informace Vám rádi sdělíme.Otázka : Jak jsou Vaše služby placeny a které služby poskytujete zdarma?


Odpověď : Podrobný ceník reklamy a inzerce naleznete ve spodní patičce homepage pod odkazem ,,Reklama a inzerce“. Převážná většina námi poskytovaných služeb, jako registrace firmy či osoby, vklady firem/odkazů bez požadavku na umístění, inzerce a seznamka, správa a údržba a další, je zcela ZDARMA. Placenými službami jsou např. vložené nabídky práce, realit, registrace firmy s požadavkem na přednostní umístění.Otázka : Je možné na www.info-vyskov.cz překlápět nabídku práce nebo realit z jiných serverů?


Odpověď : Samozřejmě. Spolupracujeme s několika realitními a pracovními servery, jejichž nabídku denně automaticky překlápíme na náš server. Tím zvyšujeme nejen informovanost internetových uživatelů o nabídce realit a práce našich partnerů, ale přispíváme tak i k získávání potenciálních zájemců o ně. V případě zájmu o tuto formu spolupráce nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle 777 915 662.Otázka : Co je to ,,extra šance"?


Odpověď : ,,Extra šance" je služba, která umožňuje okamžité sdělení Vaší zprávy neomezenému počtu uživatelů internetové sítě. Jinými slovy,.. chcete-li něco někomu vzkázat, někam někoho pozvat, či jen máte potřebu něco říct, napište nám a my Vaše slova zobrazíme na homepage Info-vyškov.cz tak rychle, jak je to jen možné a na tak dlouho, jak si budete přát.Otázka : Mohu získat i své vlastní vyškovské stránky?


Odpověď : Samozřejmě. Do našich služeb patří i to, že zákazníkům vytvoříme vlastní, graficky velmi hezky zpracované, http stránky ve tvaru www.info-vyskov.cz/VAŠEFIRMA.Otázka : Jak fungují slevové kupony?


Odpověď : Slevové kupony jsou zcela unikátní způsob komunikace prodejce a kupujícího a jednou z forem podpory prodeje. Jejich vytisknutím a předložením na adrese jejího poskytovatele, získává kupující automaticky slevu v uvedené výši na uvedené zboží. Může být poskytována na nákup zboží, na poskytování služeb, a to v korunách i v %. Chcete-li tedy např. ve své restauraci či obchodě poskytnout slevu z útraty, jsme Vám k dispozici…

Nejčtenější články
Nejbližší akce

Z fotoreportáží

Z nabídek realit

Z nabídek práce

Horoskopy

Horoskopy na dnešní den
Beran Býk Blíženci
Rak Lev Panna
Váhy Štír Střelec
Kozoroh Vodnář Ryby

O nás   |   FAQ   |   Všeobecné a obchodní podmínky   |   Přání a návrhy   |   Partneři                 

 © 2007 Info Vyškov. Všechna práva vyhrazena.
REKLAMA A INZERCE      KONTAKT    
Řízení rizik | Levné letenky | Řízení rizik | Riadenie rizík | MYCON | info-blansko |